top of page

Cítit se jako Bohyně...

Cítit se žensky, cítit se skvěle, smyslně a vypadat jako sen každého muže. To přesně pro Vás zařídíme :)

Dostaneme z Vás nejkrásnější verzi sama sebe, která je plná sebevědomí a ženského půvabu.

 

Glamour fotografování probíhá v ateliéru Star Studio, kde je příjemné domácké prostředí s výhodou několika perfektně vybavených místností s možností využití denního světla a dosvícení ateliérovými světly.

 

Jedná se o decentní portréty v prádle, body, župánku nebo třeba košili, které zdůrazní Vaši přirozenou krásu. Po domluvě můžeme nafotit i něco odvážnějšího, například topless, pokud si to budete přát.

_CP_0676.jpg

Jak focení probíhá?

V den focení dorazíte do studia, kde se Vás ujme profesionální vizážistka, nalíčí Vás a upraví vlasy. Mějte s sebou připravené vlastní prádlo, nejlépe více variant, ze kterých před focením společně vybereme. V průběhu focení můžeme jednou pozměnit outfit. K zapůjčení jsou tu lodičky, ale lepší je mít vlastní.

Přípravy trvají asi hodinu, samotné focení také tak.

V ateliéru je veškeré zázemí, k dispozici je tu i kuchyňka, kde si můžete připravit kávu, nebo čaj. Také je vždy na místě drobné pohoštění. Můžete přijít s doprovodem, který Vám bude dělat společnost při líčení, během focení pak může počkat v pohodlí sedačky s kávou či čajem.

Glamour focení

Balíček zahrnuje:

- Profesionální make-up a úprava vlasů

- 40-60 minut focení v ateliéru Star Studio

- 6 ks upravených fotografií

K hotové zakázce posílám i náhledy vybraných dalších fotografií, které si můžete přiobjednat, a to každou za 300,-Kč.

Fotky budete mít hotové do dvou až tří týdnů od focení. Posílám je odkazem ke stažení v mailu v plném rozlišení pro tisk a ve zmenšené verzi pro prohlížení a ke sdílení na sociálních sítích.

Termín focení Vám rezervuji po zaplacení zálohové faktury ve výši 2000,-Kč. Po focení potom posílám mailem fakturu s doplatkem.

435C9105.jpg
_MG_4926.jpg
_CP_0498b.jpg
_MG_6946.jpg
_CP_0224.jpg

Portrétní focení v exteriéru

Pro portrétní focení v přírodě potřebuji vědět, jaká je Vaše představa o tom, co by mělo z fotek vyzařovat. Jak se chcete cítit, jak chcete působit. Máte duši křehké víly a sedí Vám spíše romantická poloha, nebo naopak navenek působíte jako silná žena, ale chcete na fotografiích zachytit Vaši jemnost a křehkost - to, co lidé nevidí na první pohled. Často se hodí i tzv. bussiness portréty, které využijete napčíklad v CV.

Pokud jste opravdu velký snílek a chcete ztvárnit Vaše alter ego v podobě vikingské štítonošky, co statečně překračuje životní překážky, nebo třeba lesní dryády, které bije srdce pro naši Matku Zemi, všechny Vaše sny dokáže zrealizovat firma Horse and Glamour s.r.o., se kterou jsem úzce spjatá.

Více informací o tematickém focení zde.

Napište mi mail se svojí představou a ráda pro Vás něco vymyslím.

bottom of page